CES Innovation Awards Honoree Zipatile

ZipaTile dostal medzinárodné prestížne ocenenie inovatívny produkt roku 2017 – CES Innovation Awards

Posted on Posted in Novinky

New York, 11.11.2016 – Spoločnosť Zipato dnes oznámila zisk prestížneho ocenenia za inovatívny produkt roku 2017 CES Innovation Awards  za svoju najnovšiu verziu centrálnej jednotky pre inteligentné ovládanie a automatizáciu domácnosti – ZipaTile. Kandidáti na toto prestížne ocenenie sú posudzovaný skupinou nezávislých priemyselných dizajnérov, inžinierov a členov médií. Porota hodnotila dizajn a vyhotovenie špičkovej spotrebnej elektroniky spomedzi 28 produktových kategórií.

Pri udeľovaní ocenenia sú jednotlivé zariadenia hodnotené z pohľadu ich technických, estetických a dizajnových kvalít, použitia/funkcií a úžitkovej hodnoty pre spotrebiteľa, ako aj z pohľadu jedinečnosti/nových funkcií.

ZipaTile je inteligentný ovládací panel domácnosti s 8 palcovým dotykovým displejom, programovateľnými dotykovými tlačidlami, HD kamerou a množstvom zabudovaných senzorov založený na operačnom systéme Android 5. Zariadenie umožňuje jednoduchú montáž v každej domácnosti a môže nahradiť tradičný bezpečnostný systém, chytrý termostat, video-vrátnika a zároveň je plnohodnotnou centrálnou jednotkou pre domácu automatizáciu. Zipato je známe svojím profesionálnym riešením domácej automatizácie s podporou  viacerých protokolov. ZipaTile umožňuje ovládať Z-Wave, ZigBee, KNX, Bluetooth a WiFi zariadenia. Vďaka tomu je možné  ZipaTile ľahko inštalovať do nového alebo existujúceho domu a umožniť tak perfektnú kontrolu, monitorovanie a automatizáciu pre všetkých členov rodiny.

“Sme hlboko poctení ocenením CES Innovation Awards.” Povedal Sebastian Popovic, CEO, Zipato. “ZipaTile je výsledkom neúnavnej práce vysoko motivovaných jednotlivcov v priebehu posledných 5 rokov. Intenzívne komunikujeme s tisíckami našich existujúcich zákazníkov po celom svete a úzko spolupracuje s rôznymi partnermi, aby tento revolučný prístroj, ktorý si nájde miesto v každej domácnosti, prinášal bezpečnejšie, energeticky úspornejšie a pohodlnejšie bývanie pre celú rodinu.”

Prestížna cena CES Innovation Awards je sponzorovaná Consumer Technology Association (CTA) TM, usporiadateľom CES 2017. CES je svetovo známi veľtrh pre všetkých, ktorí sa venujú spotrebiteľskými technológiami. Účastníci tu predstavujú svoje dosiahnuté úspechy v oblasti dizajnu výrobkov a strojárstva už od roku 1976. Zipato uvedie  svoju jednotku ZipaTile vo svojom stánku na CES 2017. Výstava sa uskutoční 5-8 januára 2017 v Las Vegas (Nevada, USA).

Na stiahnutie: CES 2017 – oficiálna tlačová správa Zipato