Zdravie

Starostlivosť o zdravie

Zipato zdravieVždy v kontakte so seniormi

Zipato poskytuje nezávislosť pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v riziku domáceho zranenia a nehôd, hlavne pre seniorov. Poskytuje tiež väčší pocit slobody rodine a priateľom tým, že ak dôjde k nehode budete kontaktovaní okamžite, čím máte o zbytočný stres menej. Upozornenia a monitorovanie sú plne prispôsobiteľné – je to len na Vás, kedy, kde a prečo Vás má systém Zipato informovať.


Opatrovateľská sieť

Zipato siet starostlivostiCelá skupina opatrovateľov poskytuje väčšiu spoľahlivosť a pokoj, ako jeden.

Pomocou rôznych senzorov a mobilných technológií môže Zipato systém sledovať všetky aktivity blízkych a poskytovať informácie a upozornenia pre celú skupinu členov starostlivosti v závislosti od konkrétnych nastavení. Tento spôsob umožňuje rodinám bezstarostne zdieľať zodpovednosť medzi súrodencami, deťmi, preverenými priateľmi, platenými profesionálmi, susedmi a inými poskytovateľmi starostlivosti. Takýto systém je efektívnejší z hľadiska nákladov a zároveň dôstojnejším riešením, než je domov dôchodcov.


Pokročilý systém varovania

V závislosti od umiestnenia snímačov, môžu rodinný príslušníci a ďalší oprávnení opatrovatelia dostávať upozornenia, ak sa napríklad zmenia normálne vzorce správania seniora, ak nie je u neho evidovaná žiadna aktivita v určitom čase, či v prípade pádu, alebo jednoducho stlačí špeciálne tlačidlo pre pomoc – panic button.

Zipato pre starych

  • Môžete vedieť kedy vstávajú z postele alebo či sa im nepodarilo vstať vo vopred určenom čase.
  • Budete informovaní, ak sa v noci často prebúdzajú a chodia na záchod
  • Išiel do kúpeľne a nevyšiel už dlhšiu dobu … potenciálny risk sklzu a pádu?
  • Pohybujú sa, alebo len zostávajú na jednom mieste celý deň?
  • Otvorili chladničku aby si zobrali nejaké jedlo alebo skrinku s liekmi?
  • Senzory vody upozorňujúce na pretekajúcu vodu z vane či toalety.
  • Monitorovanie teploty, aby sa zaistilo, že nie je ani príliš teplo či zima v dome.

Výhody Zipato

MonitorovaniePlne prispôsobiteľný

Rodiny si sami určia, čo chcú aby bolo sledované, ako dostávať informácie a komu majú prichádzať upozornenia o hláseniach.

Správy o činnosti

Online webové správy Vám poskytujú detailný prehľad o všetkých činnostiach svojich blízkych, a tak máte tiež prehľad o možných zdravotných problémoch.

Video streaming

Môžete použiť živé video ku kontrole svojich blízkych v prípade zdravotného problému. Môžete tiež nastaviť, aby sa Vám automaticky zo Zipato posielali fotografie alebo videá v prípade núdzovej pohotovosti.

Zabezpečovacie a bezpečnostné upozornenia

Získajte upozornenie na úniky vody skôr, aby sa zabránilo možnému vážnemu poškodeniu vodou. Zipato Vás môže upozorniť na nebezpečné situácie ako je požiar, neoprávnené vniknutie, únik plynu alebo nebezpečne nízka teplota vo Vašej domácnosti.

Záložné mobilné pripojenie

Zipato komunikuje s centrálnou stanicou pomocou spoľahlivého mobilného pripojenia, takže sa nemusíte spoliehať na tradičné telefónne linky.


Získaj svoj systém Zipato