Zabezpečenie

Zabezpečenie na profesionálnej úrovni

Zipato profesionálne zabezpečenieZipato Vám prináša novú generáciu bezpečia domova a bezpečnostnej ochrany.

Zipato je múdrejší a bezpečnejší spôsob ako chrániť Váš domov pred vlámaním, požiarom, povodňou, únikom plynu a akýmikoľvek inými nepredvídanými udalosťami vďaka neustálemu pripojeniu k centrálnej alarmovej stanici a pokročilým vzdialeným a automatizačným možnostiam. S Zipato môžete mať plnú kontrolu nad Vašou domácnosťou aj keď nie ste doma.


1. Monitorovanie prítomnosti oxidu uholnatého CO

Zipato Vás dokáže ochrániť pred týmto nebezpečným, bezfarebným plynom

Zipato popis uplatnenia prvkov zabezpečenia2. Monitorovacie dymové a teplotné senzory

Zipato senzory proti požiaru Vás včas informujú. Systém dokáže informovať aj hasičov

3. Ochrana proti vlámaniu

Pohybové a oknové / dverové senzory monitorujú Váš dom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dni v roku

4. Senzory proti vytopeniu

Okamžité upozornenie Vám umožní predísť vzniku väčších škôd. V prepojení s ovládačmi na vodové ventily Vám systém vypne vodu ešte predtým, než by sa stala väčšia škoda

5. Detektory rozbitia skla

Detektory rozbitia skla dokážu snímať rozbitie skla už z 8-metrovej vzdialenosti


Zabezpečovacie monitorovanie 24/7

Zipato sieť monitoruje Váš domov s tým, že Vás okamžite upozorní na vlámanie, oheň, únik plynu, ohrozenie zdravia a podmienky prostredia.

Monitoring 24 hodín – Monitoruje Váš domov 24/7 proti vlámaniu, otvorenému ohňu a oxidu uhoľnatému.


Bezpečnostná automatizácia

Zipato zabezpečovací systémNastavte domov na auto-režim

Nastavte si svoje osvetlenie a tiene tak, aby v čase Vašej neprítomnosti boli napodobňované Vaše obvyklé vzory ako keď ste doma. Dokonca si môžete zapnúť či vypnúť televíziu, aby ste boli viac presvedčiví pri odrádzaní potenciálnych zlodejov.

Kontrola nad vstupným vchodom

Prezrite si kto stojí pred Vašimi dvermi a zamknite ich alebo odomknite cez web, telefón alebo domáci dotykový panel. Prostredníctvom textových, video alebo fotospráv viete, kto práve vstúpil do Vášho domova. Môžete spravovať prístupy pomocou užívateľských kódov, ako napríklad pre opatrovanie detí, upratovanie alebo iné.

Video nahrávanie

Aby ste videli, čo spustilo poplach u Vás doma, môžete prostredníctvom videa v reálnom čase prezrieť kamerové záznamy, či už u Vás doma alebo z práce. Prezrite si video pred a po spustení alarmu na svojom mobile alebo počítači. Môžete použiť kamery pre nočné videnie, aby ste videli v tme, megapixelový senzor umožňuje dokonalú kvalitu obrazu.


Zipato access from everywherePrístupné odvšadiaľ

Zabezpečovací systém je prístupný zo všadiaľ kde máte prístup k internetu. Ak sa môžete pripojiť na internet, môžete ovládať svoj bezpečnostný systém, či už prostredníctvom vzdialeného počítača alebo mobilného zariadenia.

Zipato accessible via mobile android or iosInternetové a GSM prepojenie

Namiesto použitia štandardnej telefónnej linky, ktorá môže byť ľahko znefunkčnená zlodejom, bezpečnostný systém Zipato spolupracuje s centrálnou stanicou rýchlejšie a bezpečnejšie pomocou internetového alebo GSM pripojenia. Bezpečný internet alebo mobilné spojenie do hlavnej stanice je digitálne šifrované pre zvýšenie bezpečnosti. Tým je prakticky nemožné a nepravdepodobné, že by niekto mohol zrušiť alebo narušiť Váš alarm.

Zipato customize everythingVšetko si prispôsobte

Prostredníctvom Zipato, ľahko ovládateľnom online bezpečnostným portálom, si môžete plne prispôsobiť každý aspekt Vášho zabezpečovacieho systému tak, aby plne vyhovoval Vašim požiadavkám. Môžete pridať akékoľvek množstvo oddielov. Týmto spôsobom môžete získať najspoľahlivejší, najbezpečnejší a najpohodlnejší zabezpečovací systém Vášho domova alebo kancelárie.

Zipato is Z-Wave wirelessBezdrôtová, jednoduchá inštalácia

Zipato senzory komunikujú bezdrôtovo so Zipaboxom. Nielen, že sa senzory neuveriteľne ľahko inštalujú, ale je takmer nemožné, aby ich votrelec znefunkčnil. Rýchle a jednoduché! Váš domov môže byť dokonale chránený so základným systémom Zipato asi za 30 minút.


Získaj svoj systém Zipato