Všeobecne

Zipatile 2

Bezpečnosť a automatizácia do každej rodiny

Zipato home systemZipato je interaktívny bezpečnostný a automatizačný systém založený na technológii Cloud. Môžete ovládať, prispôsobovať a automatizovať všetky napájacie zariadenia vo Vašej domácnosti, sledovať živé video z Vášho domova a získať okamžité upozornenie v prípade akéhokoľvek problému bezpečnosti.

A to všetko bez potreby inteligentnej elektroinštalácie a aj do existujúcich domov vďaka bezdrôtovej obojsmernej komunikácie na báze Z-Wave.

Zipato je múdrejší spôsob ako chrániť Váš domov tak, aby bol energeticky účinnejší a komfortnejší.

Zipato home system-1


„Všetko v jednom“

zipato all in one home security and automation syystem_newBezpečnostný systém, systém šetrenia energie a systém automatizácie domácnosti

Ide o bezpečnostné riešenie novej generácie pre Váš domov a rodinu poskytujúci rozsiahle monitorovacie a pohotovostné služby v prípade požiaru, vlámania, povodne alebo úniku plynu, takisto monitorovanie detí a seniorov.

Okrem toho, že ide o lepší bezpečnostný systém, Zipato Vám umožní šetriť energiu monitorovaním spotreby energie, tiež ovládať a automatizovať na diaľku svetlá, teplotu a všetky ostatné elektrické zariadenia vo Vašej domácnosti. Vlastné správy a upozornenia Vám umožnia pochopiť, kde sa najviac spotrebúva energia a zastaviť jej plytvanie.

Takáto vysoká úroveň bezpečnosti a energetickej účinnosti spolu so schopnosťou kompletného riadenia a automatizácie celej domácnosti cez internet alebo mobilný telefón umožní, že Váš domov bude oveľa pohodlnejší a Vy môžete byť pokojnejší mimo domova.


Robí Váš domov bezpečným, komfortným a energeticky úsporným

Zipato zabezpecovaci system

Zabezpečovací systém

Interaktívne monitorovanie vlámania, požiaru, povodene, úniku plynu alebo akýchkoľvek iných nežiaducich problémov v kompletnom zabezpečení domova a bezpečnostnej ochrany. Vlastné notifikácie, napr. keď vaše dieťa príde domov.

Zipato energeticky manazment

Energetické hospodárstvo

Môžete sledovať spotrebu elektriny, a navyše ju regulovať kontrolou všetkých elektrických zariadení. Začnite šetriť peniaze tým, že prestanete plytvať energiou.

Zipato zdravotne zabezpecenie

Zdravotná starostlivosť

Interaktívne sledovanie starších ľudí, poskytuje im osobitnú pozornosť a možnosť zostať dlhšie doma. Usporiadajte si vlastné opatrovateľské siete aby ste mohli byť riadne upozornení.

Zipato dialkove ovladanie

Komfortná automatizácia

Použitím preddefinovaných scenárov a kompletné domáce alebo diaľkové ovládanie svetiel, roliet a závesov, chladenia, kúrenia, zavlažovania a všetkých ostatných domácich zariadení, získate jednoduchší život šetriaci energiu.