Komfort

Komfort

Zipato komfortPerfektný komfort pre Vás a Vašu rodinu

S Zipato môžete ovládať na diaľku a automatizovať osvetlenie, vykurovanie, klimatizáciu, rolety, domáce spotrebiče, záclony, zavlažovanie, domácu zábavu …, v podstate takmer všetko vo Vašej domácnosti. Môžete ľahko automatizovať svoj domov aby bol úspornejší a užívať si maximálne pohodlie.


Zipato princípy

  1. Všetko pripojené – Zipato prepája a zjednodušuje všetky technológie vo Vašej domácnosti poskytujúc Vám tak vhodný životný štýl plný pohodlia a komfortu. Eliminuje tým nutnosť chodenia z miestnosti do miestnosti aby ste nastavili závesy, osvetlenie, teplotu a audio/video zariadenia.
  2. Stopercentná kontrola kedykoľvek a kdekoľvek – Či už cez jednoduchý dotykový panel, internet alebo Váš mobilný telefón, alebo manuálne ako zvyknete teraz, stopercentná kontrola je vždy po ruke, nech ste kdekoľvek.
  3. Jednoduché programovanie – Automatizujte všetko čo chcete vo Vašej domácnosti pomocou nášho jednoduchého a zábavného online nástroja pre automatizáciu. Nastavte si svoje vlastné pravidlá, plánovač, podmienky a zabavte sa ťahaním intuitívnych puzzle cez obrazovku.

Scény

Zipato scenes and schedulesNastavte si všetko u Vás doma jednoduchým stlačením tlačidla

Môžete skombinovať niekoľko príkazov do jedného tlačidla, takže si môžete vytvoriť náladu akú potrebujete len jeho jedným stlačením. Napríklad, “Vitaj doma” scéna môže vytvoriť špecifické prostredie s večerným osvetlením, podlahovým vykurovaním, hudbou a žalúziami upravenými na požadované nastavenie. Nastavte scénu na “Odzbrojujúci alarm” medzi 5.00-9.00 večer a nemusíte ani stlačiť tlačidlo keď prídete domov.


 

Plánovače a časovače

Použite pokročilý plánovač aby myslel a robil veci namiesto Vás

Kombináciou niekoľkých príkazov do jedného tlačidla si môžete vytvoriť príkaz s časovacou funkciou a sami sa rozhodnúť kedy sa majú spustiť. Časovač “Večerné osvetlenie” môže znížiť žalúzie, nastaviť podlahové kúrenie a zapnúť záhradné a vstupné osvetlenie. Takýto časovač je možné nastaviť zvlášť pre rôzne obdobia, napríklad 16:30 v zime a 19:00 v lete. Alebo jednoducho nastaviť časovač na danú dobu pred západom slnka, takže časovač automaticky nasleduje ročné obdobie.


Zipato light control and dimmer

Riadenie osvetlenia

Jednoduchý spôsob ako šetriť energiu a vytvoriť perfektnú atmosféru v každej izbe

Zažite bezdotykové osvetlenie pri prechode cez neosvetlenú chodbu. Keď prechádzate cez chodbu, pohybové senzory môžu svetlá zapnúť a vypnúť.

Vypnite všetko osvetlenie v dome jedným dotykom na “Dobrú noc” scénu – môžete aj niektoré svetlá úplne vypnúť a napríklad nechať deťom svietiť na 10%.

Naprogramujte si svetlá tak, aby sa automaticky vypli, keď sa v miestnosti istú dobu nenachádzate.

Nastavte si svetlá na maximálnu výšku 80% – Vaše oči si nevšimnú rozdiel ale Váš účet za elektrinu áno!


Ovládanie domácej klímy

Zipato climate controlNajjednoduchší spôsob ako šetriť energiu a stále mať pocit pohodlia

Či už používate dotykový panel, webové rozhranie alebo mobilný telefón, Zipato Vám umožňuje najjednoduchší a najmodernejší spôsob ako ovládať kúrenie, chladenie a vlhkosť vzduchu v každej miestnosti Vašej domácnosti.

 


A omnoho viac zaujímavých funkcií

Zipato zabezpecenieMúdrejšia bezpečnostná automatizácia – Automatizujte svoj domov aby ste odradili zlodeja keď doma nik nie je.

S Zipato sú zabezpečenie domácnosti a domáca automatizácia integrované dohromady, takže Váš domov je inteligentnejší. Napríklad, pohyb v záhrade môže spôsobiť zapnutie vonkajšieho svetla a spustiť nahrané upozornenie cez vonkajšie reproduktory, alebo v režime Dovolenka, sa môžu zapnúť svetlá, TV a rádio v rôznom alebo podobnom časovom horizonte, aby napodobňovali Vaše obvyklé správanie ako keby ste boli doma.

Zipato automaticky pristupŽalúzie, rolety, záclony …Ovládajte ich na diaľku, naplánujte ich používanie či naprogramujte ich tak, aby sa chovali v závislosti od konkrétneho počasia.

Ovládajte žalúzie, pergoly, rolety, brány a iné motorizované zariadenia so Zipato. Pridajte kontrolu týchto zariadení do časovača pre plne automatizované riešenie. Dostatočne harmonizujte časovač pred alebo po východe slnka či západe slnka. To Vám pomôže zabrániť zbytočnému vykurovaniu alebo chladeniu, a tak viesť k úspore energie.

Zipato automaticke zavlazovanieZavlažovanie – Najpokročilejšie zavlažovacie programovanie na trhu

Nechajte Zipato kompletne spravovať Vašu požiadavku na záhradné zavlažovanie. Počet závlahových zón je konfigurovateľný a každá zavlažovacia zóna môže mať jedinečné nastavenia umožňujúce komplexné riadenie Vašej záhrady v závislosti od podmienok životného prostredia.

Zipato sledovanie pocasiaVirtuálne meteorologická stanica – “Počasie” vo vrecku

Zipato môže taktiež poskytovať informácie o počasí: aktuálna teplota, predpoveď, barometrický tlak, poveternostné podmienky, úrovne svetla a pozícia slnka. Môžete si nastaviť domáce pravidlá a scény v závislosti od informácií meteorologickej stanice.


Získaj svoj systém Zipato